• Znaleziono 78 wiadomości.

• Pierwsza
Dzień otwarty  z  Panem Korkiem  w roli głównej

1 kwietnia 2016 roku Gimnazjum nr 2 otworzyło swoje podwoje dla czeladzkich szóstoklasistów, którzy wraz z opiekunami przybyli do nas, aby zapoznać się z ofertą edukacyjną szkoły oraz poczuć jej klimat, zanim jako gimnazjaliści przekroczą nasze progi

Zaproszenie

8 kwietnia 2016 r. o godzinie 17.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Czeladzi odbędzie się spotkanie dotyczące historii pomnika upamiętniającego bożnicę żydowską

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Zaproszenie
Dzień Otwarty w G2

ZAPRASZAMY UCZNIÓW KLAS VI NA DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY 1 KWIETNIA 2016 OD GODZ. 12.00

Rekrutacja 2016/2017

SZANOWNI RODZICE UCZNIÓW URODZONYCH W 2003 r. !!! Dyrekcja Gimnazjum Nr 2 w Czeladzi zwraca się do Państwa z prośbą o zapisanie swojego dziecka do klasy pierwszej Gimnazjum Nr 2 w Czeladzi w terminie do 31 marca 2016r. w sekretariacie szkoły w godz. 7.30 - 15.30.

XV Konkurs Biblijny

03.03.2016r. w Gimnazjum w Wojkowicach, miał miejsce etap rejonowy (dekanalny) XV Wojewódzkiego Konkursu Biblijnego dla gimnazjów.

TAK, pomagam!

Szkolne Koło Caritas po raz kolejny włączyło się w organizację i przeprowadzenie Ogólnopolskiej Zbiórki Żywności ,,Tak, pomagam". Akcja miała miejsce 4 i 5 marca 2016r. w Biedronce przy ul. Będzińskiej oraz w Mili przy ul. Szpitalnej.

Kategoria: Aktualności całość aktualności: TAK, pomagam!
Mistrzyni poetyckiego słowa

Z dumą informujemy, że nasza uczennica Julia Byledbał z klasy Ia zajęła pierwsze miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim, który odbył się 10 lutego 2016 roku w Odeonie. Zyskała uznanie w oczach jury piękną recytacją fragmentu książki pt. ” Oskar i pani Róża” oraz wiersza „Terrorysta, on patrzy”. W. Szymborskiej.

Dramat na scenie, czyli przedstawienie

Na początku lutego 2016 r. uczniowie klas pierwszych mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności i zdolności związane z przygotowaniem spektaklu teatralnego. Na lekcjach języka polskiego zainscenizowali fragmenty II części „Dziadów” Adama Mickiewicza.

• Pierwsza